Molex
Produkt-Nr.:
0151670748
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE FFC 7POS 1.00MM 3"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.565
$2.565
10
$2.1831
$21.831
100
$1.803575
$180.3575
1000
$1.42385
$1423.85
2500
$1.328926
$3322.315
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 7 |