02011J0R3ZBSTR\500
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
02011J0R3ZBSTR\500
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
ACCU-F/P
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±0.01pF
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.3 pF