02011J0R5ZBSTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
02011J0R5ZBSTR
Beschreibung:
CAP THIN FILM 0.5PF 100V 0201
Auf Lager : 7707
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±0.01pF
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.5 pF