Zuhause / Fuses / 0217.063MXP
minImg
0217.063MXP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0217.063MXP
Beschreibung:
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Auf Lager : 4182
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.00056
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 10.45 Ohms
Color -
Approval Agency CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Current Rating (Amps) 63 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series 217
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V