Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0218015.MXEP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 15A 250VAC 5X20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.546
$2.546
5
$2.4206
$12.103
10
$2.299
$22.99
50
$1.85554
$92.777
100
$1.5732
$157.32
250
$1.532806
$383.2015
500
$1.290803
$645.4015
1000
$1.149614
$1149.614
5000
$1.008434
$5042.17
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 1405 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0028 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 218 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |