Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0251.200NRT1L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BRD MT 200MA 125VAC/VDC AXL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8525
$1.8525
5
$1.7651
$8.8255
10
$1.67675
$16.7675
50
$1.3528
$67.64
100
$1.146935
$114.6935
250
$1.117542
$279.3855
500
$0.94107
$470.535
1000
$0.838147
$838.147
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.895 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, cURus |
| Current Rating (Amps) | 200 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A AC, 300A DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Product Status | Active |
| Series | PICO® II 251 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |