Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0263004.WRT1L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.508
$2.508
5
$2.3864
$11.932
10
$2.26765
$22.6765
50
$1.8297
$91.485
100
$1.551255
$155.1255
250
$1.511488
$377.872
500
$1.272829
$636.4145
1000
$1.133616
$1133.616
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 3.08 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0193 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UR |
| Current Rating (Amps) | 4 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm) |
| Product Status | Active |
| Series | PICO® II 263 |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |