03440125H
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
03440125H
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 125V 20A PNL MNT
Auf Lager : 46
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Fuseholder Type Holder
Termination Style Solder Lug
Current Rating (Amps) 20 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish Tin
Mounting Type Panel Mount
Orientation -
Product Status Active
Fuse Size 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
Series 344
For Use With/Related Products 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Voltage 125V