Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
03480671Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HLDR CART 250V 15A PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.7425
$7.7425
5
$7.4632
$37.316
10
$7.1877
$71.877
50
$5.52881
$276.4405
100
$4.69946
$469.946
250
$4.423048
$1105.762
500
$3.870186
$1935.093
1000
$3.731961
$3731.961
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | 348 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |