04021JR05ZBSTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
04021JR05ZBSTR
Beschreibung:
CAP THIN FILM 0.05PF 100V 0402
Auf Lager : 1137
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.01pF
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.05 pF