04023K150FBSTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
04023K150FBSTR
Beschreibung:
CAP THIN FILM 15PF 25V 0402
Auf Lager : 18821
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 15 pF