Zuhause / Fuses / 040704.5WR
minImg
040704.5WR
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
040704.5WR
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BOARD MOUNT 4.5A 32VDC 1206
Auf Lager : 4191
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Melting I²t 5.2
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.02 Ohms
Color -
Approval Agency cURus
Current Rating (Amps) 4.5 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Product Status Active
Series 407
Voltage Rating - DC 32 V