Zuhause / Fuses / 0437003.WRA
minImg
0437003.WRA
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0437003.WRA
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BRD MNT 3A 32VAC 35VDC 1206
Auf Lager : 31473
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Melting I²t 0.506
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency CSA, cURus
Current Rating (Amps) 3 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Product Status Active
Series 437A
Voltage Rating - DC 35 V
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Voltage Rating - AC 32 V