Zuhause / Fuses / 0441005.WRA
minImg
0441005.WRA
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0441005.WRA
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BOARD MOUNT 5A 32VDC 0603
Auf Lager : 6633
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Melting I²t 1.6287
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.0073 Ohms
Color -
Approval Agency CE, cURus
Current Rating (Amps) 5 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)
Product Status Active
Series 441A
Voltage Rating - DC 32 V