0457501111-10-A0
Molex
Produkt-Nr.:
0457501111-10-A0
Hersteller:
Molex
Beschreibung:
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 45750
Length 10.0" (254.0mm)