Molex
Produkt-Nr.:
0469930440
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 4POS 4.20MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.722
$0.722
10
$0.60895
$6.0895
100
$0.47348
$47.348
1000
$0.372048
$372.048
2500
$0.338219
$845.5475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Blue |
| Contact Type | Male Pin |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Mini-Fit Jr Versa 46993 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 046993 |