0498175.H
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0498175.H
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Auf Lager : 90
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 100000
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.000285 Ohms
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 175 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Series MIDI® 498
Voltage Rating - DC 32 V