Molex
Produkt-Nr.:
0734120114
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN UMC RCPT STR 50 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.912
$0.912
10
$0.76855
$7.6855
25
$0.73682
$18.4205
50
$0.72124
$36.062
100
$0.689795
$68.9795
250
$0.627114
$156.7785
500
$0.564414
$282.207
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 30 |
| Voltage Rating | 60 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Receptacle, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | 73412 |
| Cable Group | - |
| Body Material | Phosphor Bronze |
| Connector Style | U.FL (UMCC) |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 073412 |