08055J3R3ABTTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
08055J3R3ABTTR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0805
Auf Lager : 4297
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.044" (1.13mm)
Tolerance ±0.05pF
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3.3 pF