0812035.ZXST
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0812035.ZXST
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
CIR BRKR 35A 12VDC AUTO RESET
Benutzer handbuch
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 35A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 812
Voltage Rating - DC 12 V