0845240004-11-A9
Molex
Produkt-Nr.:
0845240004-11-A9
Hersteller:
Molex
Beschreibung:
11" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)