0845240004-18-B7-D
Molex
Produkt-Nr.:
0845240004-18-B7-D
Beschreibung:
18" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
Auf Lager : 330
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 80.0µin (2.03µm)
Contact Finish Nickel
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)