0845250032-10-B9
Molex
Produkt-Nr.:
0845250032-10-B9
Beschreibung:
10" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 10.0" (254.0mm)