0845250032-18-B9
Molex
Produkt-Nr.:
0845250032-18-B9
Hersteller:
Molex
Beschreibung:
18" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Auf Lager : 144
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 10
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 18.0" (457.2mm)