086-10SMRSM+
Mini-Circuits
Produkt-Nr.:
086-10SMRSM+
Hersteller:
Mini-Circuits
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 10"
Auf Lager : 17
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Cable Type Hand Formable .086
1st Connector SMA Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series 086 SMRSM
Length 10.000" (254.00mm)
Mfr Mini-Circuits
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz