0AGU030.T
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0AGU030.T
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE GLASS 30A 32VAC 32VDC
Auf Lager : 32
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 30 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Product Status Active
Series AGU
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Cartridge, Non-Standard
Voltage Rating - AC 32 V