0FCB020.XP
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
0FCB020.XP
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Benutzer handbuch
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series FCB
Voltage Rating - DC 12 V