TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
1-5767007-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG 114POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$58.083
$58.083
10
$56.4471
$564.471
25
$53.99306
$1349.8265
50
$52.35697
$2617.8485
100
$51.9479
$5194.79
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 114 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.251" (6.38mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 6.6mm, 15.62mm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 5767007 |