10018784-10113MLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10018784-10113MLF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN PCI EXP FML 164P 0.039
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 164
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Flange Feature -
Contact Type -
Termination Solder, Staggered
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Number of Positions/Bay/Row -
Series -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)