10061913-111PLF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10061913-111PLF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Auf Lager : 5048
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Contact Type Cantilever
Termination Solder
Gender Female
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Number of Positions/Bay/Row -
Series -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)