1008R-151J
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
1008R-151J
Beschreibung:
FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.168 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 150 nH
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 650MHz