Zuhause / Specialized / 10091377-003LF
minImg
10091377-003LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10091377-003LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN HEADER BLADE PWR 23POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 23
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Gold or Gold, GXT™
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Series HCI®
Number of Columns -
Connector Style Blade Power
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)