100WF110
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
100WF110
Beschreibung:
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.750" Dia x 6.500" L (19.00mm x 165.00mm)
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 100 Ohms
Series -
Power (Watts) 100W