10127716-24LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10127716-24LF
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 24POS 3.00MM
Auf Lager : 965
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.118" (3.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series Minitek® Pwr 3.0
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.118" (3.00mm)