10127717-22LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10127717-22LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM
Auf Lager : 1565
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.118" (3.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Locking Ramp
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series Minitek® Pwr 3.0
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.118" (3.00mm)