10142707-12LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
10142707-12LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 5.70MM
Auf Lager : 2542
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.224" (5.70mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free
Series Minitek® Pwr 5.7
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.224" (5.70mm)