103-123GS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
103-123GS
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 160 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.8Ohm Max
Inductance 12 µH
Series 103
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 35MHz