103R-150MS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
103R-150MS
Beschreibung:
FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 55 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.11 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm Max
Inductance 15 nH
Series 103R
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 2.2GHz