103R-392JS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
103R-392JS
Beschreibung:
FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.55Ohm Max
Inductance 3.9 µH
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 68MHz