105-822FS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
105-822FS
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 135 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5Ohm Max
Inductance 8.2 µH
Series 105
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 40MHz