1050QNX1
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
1050QNX1
Beschreibung:
INDICATOR NEON RED PANEL MNT
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Square with Flat Top
Series 1050QN
Type Neon
Voltage 105V ~ 125V