Keystone Electronics
Produkt-Nr.:
1059
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.159
$1.159
25
$1.00624
$25.156
100
$0.809115
$80.9115
250
$0.744534
$186.1335
500
$0.698953
$349.4765
1000
$0.653372
$653.372
2500
$0.592591
$1481.4775
5000
$0.54701
$2735.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -50°C ~ 145°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 2032 |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Height Above Board | 0.217" (5.50mm) |
| Mounting Type | PCB, Through Hole |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Series | Vibra-Fit |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Holder (Open) |
| Package | Bulk |