105R-271H
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
105R-271H
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 270NH 650MA 230MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 270 nH
Series 105R
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 330MHz