1090DX5-28V
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
1090DX5-28V
Beschreibung:
INDICATOR INCAND GREEN PANEL MNT
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings -
Lens Style Round with Domed Top
Series 1090D
Type Incandescent
Voltage 28V