1090QC4-28V
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
1090QC4-28V
Beschreibung:
INCIDATOR INCAND WHITE PANEL MNT
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating -
Product Status Not For New Designs
Lamp Color White
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series 1090QC
Type Incandescent
Voltage 28V