1092C3-250VAC
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
1092C3-250VAC
Beschreibung:
LED PMI 5MM AMBER HI HAT WIRE
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.8" (121.92mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 13000mcd
Product Status Active
Lamp Color Amber
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series 1092
Type LED
Voltage 250V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA