1092QD5-12V
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
1092QD5-12V
Beschreibung:
LED PMI, GREEN, SEMI-DOME, 12V 3
Auf Lager : 874
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 12000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series 1092Q
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA