10GPTSTRBLA250
Remington Industries
Produkt-Nr.:
10GPTSTRBLA250
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 10AWG 60V BLK 250'
Auf Lager : 34
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 10 AWG
Ratings -
Series GPT
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 19/23
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Black
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.175" (4.45mm)