10KEBS1BFPDDM
TE Connectivity Corcom Filters
Produkt-Nr.:
10KEBS1BFPDDM
Beschreibung:
KEB 10A 1S SPADE DELTA 520VAC
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Threaded Post (M10)
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series KEP
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 10 A