11-002.25-152FB
Aries Electronics
Produkt-Nr.:
11-002.25-152FB
Hersteller:
Aries Electronics
Beschreibung:
CABLE JUMPER 11POS 2.54MM 2.25"
Benutzer handbuch
Series 152FB
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Ribbon
Length 2.250" (57.15mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)